top-img-11.jpg
slider-top.jpg

ירון ריבלין  מאמן אישי ופסיכולוג - מוסמך בחקר מוח, רגש וקוגניציה.  BSc במתמטיקה ומדעים. מפתח שיטת "המודעות האפקטיבית" לשיפור הישגים והעצמה מנטלית. מומחה במוטיבציה וכותב הספר "אומנות העידוד" והספר - "אופן הפעולה של מנגנון כוח הרצון".

 

הפילוסופיה, הפסיכולוגיה והטקטיקה של ההצלחה וההגשמה.

 

 

מהי הצלחה כדרך חיים?

הצלחה כדרך חיים היא היכולת לחיות מתוך תשוקה, התלהבות, הנאה וסיפוק. היא הכוח והידע לבצע את הבחירות הנכונות ולפעול בנחישות, בהתמדה  להשגתן. הצלחה כדרך חיים היא תפיסת עולם של מגיע לי ואני יכול!

וגם אתם יכולים לחיות כך!

 

אל תתפשרו!

 

תוכנית "הצלחה כדרך חיים" שפותחה על בסיס מחקרים פסיכולוגים ומחקרים מתחום מדע ההתנהגות, היא התוכנית ההוליסטית היחידה הנותנת מענה לכלל המרכיבים הנדרשים לצורך שיפור הישגים בתחומי הקריירה, הזוגיות, היחסים הבין אישיים והרווחה הנפשית, מתוך שאיפה להשגת סיפוק, מימוש עצמי, והגשמה עצמית.

 

בבסיסה של התוכנית שלושה נידבכים עיקריים 

 

psihologya-small.jpg

"הפסיכולוגיה של ההצלחה" - ידע הוא כוח! הבנת המבנה ואופן הפעולה של מנגנון כוח הרצון, יוביל אתכם להכרה במלוא הפוטנציאל האמתי שלכם ויכולת נטרול והתגברות על דפוסי חשיבה שליליים ומחלישים. הבנה ושליטה אלה, יאפשרו לכם לנוע בעוצמה אדירה לפריצות דרך, שינויים ושיפור יעדים בכל תחומי החיים.

 

taktika-small.jpg

"הטקטיקה של ההצלחה" - סל כלים ושיטות להגדרת יעדים נכונה וממוקדת ולייעול תהליכי התקדמות במסלולי החיים השונים. הגדרת יעדים נכונה היא הכרחית ואפשרית! ולצד זיהוי היעד הנכון, תרכשו סל כלים ושיטות לייעול ובקרה של תהליכי התקדמות ושיפור יעדים.

 

philosorhy-small.jpg

"הפילוסופיה של ההצלחה" - הצלחה פרושה סיפוק! אדם שאינו מסופק לא הגיע להצלחה. וסיפוק הוא סובייקטיבי ותלוי לחלוטין בפילוסופיה הקיומית של האדם! הפילוסופיה של ההצלחה חותרת להנחלת חשיבה חיובית ותפיסת עולם של רווחה וסיפוק. אלה עומדים בפני עצמם ואינם תלויים בהישגים אובייקטיביים. הפילוסופיה של ההצלחה מאפשרת לאדם להתמודד יותר טוב עם עצב, משבר ואובדן שהם חלק מחיינו ועשויים לשבש בצור מוחלטת את הרווחה הנפשית.

 

שילוב ייחודי של 3 נדבכים אלה, פותחים בפני האדם את המסלול לשיפור הישגים בכל תחומי החיים! חיזוק הדימוי העצמי, אומץ, מוטיבציה ונחישות הופכים למרכיב אינטגרלי בהתנהלותו של האדם. קשיים, ורגעי משבר שהם חלק בלתי נפרד מהדרך לפסגה הופכים למכשולים שניתן להתמודד מולם, להפיק מהם לקחים ולהמשיך קדימה בעוצמה. אמונה, יעילות ובחירת היעדים הנכונים, יובילו אתכם במסלול מהיר לשנוי, פריצה ושיפור הישגים בכל תחומי החיים.

מימוש יעדים ושיפור הישגים בכל תחומי החיים
הם תוצאה של סידרת פעולות המתבצעות באופן שיטתי, מחושב ו.. נחוש!

מרבית האנשים אינם מממשים את יכולתיהם מתוך חוסר מודעות וחוסר יעילות ובהתאם מנהלים את חייהם ובחירותיהם. קמים כל בוקר לעוד יום מונוטוני, מיגע וחסר ריגושים. עובדים בעבודה לא מספקת ובמקרים רבים לא מתגמלת כספית. שורדים בתוך זוגיות חסרת תשוקה אם בכלל מצאו זוגיות וחיים בבינוניות מתוך ויתור על המון אפשרויות שהחיים מציעים ומזמנים בפניהם...
זהו ויתור מתוך חוסר הבנה וחוסר הכרה בפוטנציאל האישי. זהו הפסד ופספוס תרתי משמע של עולם עצום מלא באין ספור אפשרויות שמוצע לכם.
הכרה בפוטנציאל האישי לצד רכישת כלים ושיטות להגדרת יעדים נכונה וממוקדת ולייעול תהליכי השגת יעדים יובילו אתכם לפריצות דרך ושיפור ההישגים שלכם בכל תחומי החיים. 

 

000000.jpg

כל אחד מכם ללא יוצא מהכלל יכול לשפר את הישיגיו בכל תחומי החיים. 
להרוויח יותר כסף, לפתח את הקריירה ולמצוא תעסוקה עם עניין וסיפוק. למצוא זוגיות ואהבה ולקיים הרמוניה בחיי המשפחה וגידול הילדים. לשפר את הדימוי העצמי ולהנות מחיי חברה עשירים ומגוונים ולשפר את בריאות ומראה הגוף ולא רק בגיל 20 אלא גם בגיל 60!

 

אנשים שכבר הצליחו - מספרים

חבל על כל רגע
יום שעובר אינו חוזר!  

sad3

אם איבדתם את הכיף לקום בבוקר.
אם אתם מתעוררים לעוד יום משמים שיגרתי של מטלות בלתי פוסקות.
אם אינכם חשים הנאה ומלאות בחייכם.
אם הקריירה לא מתקתקת והזוגיות (אם בכלל קיימת) לא מספקת.
אם דברים לא זזים ולא מתקדמים. 
אם אתם דוחים, לא סגורים על עצמכם והבלבול חוגג.

 

מרגישים שזה לא זה...
אבל תקועים?
הגיע הזמן שתתחילו לזוז!

אם אתם רוצים יותר מהחיים... אז הגעתם למקום הנכון !

מלאו את פרטיכם בטופס ונחזור אליך בהקדם.

הצלחה כדרך חיים

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all