10.jpg

יעדי האימון האישי בשיטת 4 השלבים להצלחה 

 

  • תיפטרו מדפוסי חשיבה מחלישים ומהרגלים שחוסמים בעדכם לפרוץ ולהגשים!
  • תאמינו בעצמכם וביכולתכם ליצור שינויים ופריצות דרך!
  • תהיו בעלי מוטיבציה עצומה לעשות, לפעול ולזוז קדימה!
  • תקבלו שליטה על חייכם. אתם תנהלו את החיים ולא הם ינהלו אתכם!
  • תדעו להגדיר במדויק יעדים ומטרות בתחומי החיים השונים. לא עוד ערפל וחוסר וודאות!
  • תהיו מצוידים בכלים, כללים ושיטות שיהפכו אתכם ליעילים ממוקדים ונחושים!
  • תיפטרו מדחיינות ומהססנות מיותרים!
  • תהיו בעלי מוטיבציה עצומה לעשות, לפעול ולזוז קדימה!

 


 

המחויבות שלי למתאמן

לפי תפיסתי, מאמן, כמו פסיכולוג, כמו רופא, מחוייב באופן מוסרי להצלחת הטיפול שהוא נותן. 
למאמן האישי השפעה רבה על המתאמן ומתוקף זה גם אחריות אישית עצומה. 
אם אדם כלשהו בוחר בי כמאמן אישי, משמע הדבר שאני ניבחרתי (ואני רואה זאת כזכות) להיות זה שהוא נותן בי את מבטחו להוביל אותו למקום יותר טוב. 
אני רואה זאת כזכות אך גם כמחוייבות ואחריות גדולים וכך אני מתייחס לתהליך. בהתאם לכך גם מידת הליווי האישי שאני נותן היא מיוחדת ואינטנסיבית במיוחד. 


המחויבות של המתאמן  

מאותו הטעם אני גם דורש מחוייבות מהצד השני. מחוייבות ואחריות אישית להתמיד ולהשקיע בתהליך. כי ההצלחה מחייבת את שני הצדדים. 5-s.jpg


ליווי אישי 

אחד הכללים הבסיסיים המובילים אותי בעבודה פרטנית היא ליווי צמוד. הליווי הוא הכרחי ! 

כל שינוי, פריצה או חתירה ליעד בחיים כמוהם כטיפוס על הר שאת פיסגתו אנו רוצים לכבוש. בעליה זו, עזרה ודחיפה מאדם נוסף (במקרה שלכם זה אני) היא קריטית. גם ביחידות המובחרות ביותר בהן אנשים מאומנים פיסית ומנטלית להתקדם ולהשיג את היעדים והמטרות, יש תהליך של תמיכה ועזרה הדדית. לעיתים גם החזק ביותר זקוק לדחיפה. זהו אחד מהעקרונות המובילים את תאורית הפסיומנטנליקה שפיתחתי ואת האימון האישי בטכניקת RYP. התמודדות עם יעדים ומטרות בחיים, כמוה כטיפוס בעליה תלולה. ובעליה זו גם החזקים ביותר נידרשים לעיתים לתמיכה ולדרבון. 

אני אהיה לצידכם לאורך התהליך המוביל לשינוי או היעד אליו  אתם חותרים. 


למי זה מתאים?

אם אתם עושים חשבון נפש ולא מרוצים מהמקום אליו הגעתם ובו אתם נימצאים עכשיו. אתם מרגישים שהחיים חולפים לידכם ואתם לא מצליחים לגעת בהם, לתפוס אותם והימים עוברים ודבר לא משתנה מתפתח ומתקדם... אם איבדתם את הכייף לקום בבוקר ואתם מתעוררים לעוד יום משמים שיגרתי של מטלות בלתי פוסקות ואינכם חשים הנאה ומלאות בחייכם. אם הקריירה לא מתקתקת והזוגיות (אם בכלל קיימת) לא מספקת. אם דברים לא זזים ולא מתקדמים.. אז אני בטוח שאני יכול להיות לכם לעזר בשינוי ושיפור המצב הקיים ! 

 

אם אתם מתלבטים לגבי החלטה מהותית או שינוי באורך החיים. מתלבטים ואינכם יכולים לשפוט אם זהו הצעד הנכון. לכם יעניק האימון האישי בהירות, מיקוד וכוח לשפוט בצורה נכונה. להחליט באופן נחוש וממוקד ולהתחיל לפעול להשגת המטרה ! 

6-s.jpg

 

אם אתם יודעים מה אתם רוצים, יודעים מהו היעד או אופיו של השינוי שבו אתם חפצים, אך אינכם מצליחים להביא את עצמכם לכלל פעולה ועשיה. לכם יעניק האימון האישי את הדחיפה ההכרחית לצורך התחלת העשייה. כוח, אמונה ותעוזה כדי לצאת מהקבעון המתסכל ולזוז קדימה בנחישות !

 

אם אתם מרגישים צורך ליצור שינוי אך אינכם יודעים להגדיר בדיוק מהו. מצב מאד שכיח בו אדם מרגיש באופן ברור שהקיים אינו מספק אך לא מצליח למקד ולומר מה היה כן רוצה להשיג. אתכם יוביל האימון האישי ליכולת הגדרה מדויקת וברורה של היעדים והשינויים המתאימים והראויים. כי יעד נכון הוא כוח ויעד שגוי הוא תסכול !

 

אם אתם יודעים מה אתם רוצים לשנות או להשיג ופועלים לשם כך, אך יודעים ומרגשים שאינכם מספיק נחושים ומתמידים. אתם מתחילים ומפסיקים ולפיכך אינכם משיגים את היעדים הרצויים. לכם יעניק האימון האישי את הכלים והשיטות להגברה ולשימור המוטיבציה - הדלק של מנגנון הכוח המנטלי. כללים ושיטות באמצעותם תוכלו להתקדם אל היעדים והמטרות בנחישות בהתמדה וביעילות! 

 

אם אתם יודעים מה היעד הרצוי ופועלים בנחישות ובהתמדה ולמרות כך אינכם משיגים את היעדים. כנראה שאתם פועלים בשיטות לא נכונות. לכם יעניק האימון האישי ארגז כלים וכללים לצורך הגדרת אסטרטגיה ותוכנית פעולה שיטתית, מובנת וברורוה לצורך התקדמות מהירה ויעילה לקראת היעדים הרצויים.