את תוכנית "הצלחה כדרך חיים" פיתחתי לאחר 6 שנות מחקר במהלכן בחנתי עשרות מחקרים פסיכולוגים ומחקרים מתחום מדעי ההתנהגות העוסקים בהייבטים שונים של מצויינות, הצלחה, צמיחה אישית והגשמה עצמית. בהגדרה הסופית של נושאי הסדנה ואופן העברתם למשתתפים נועצתי בפסיכולוגים התנהגותיים ופסיכולוגים קליניים במטרה לבנות סדנה שתתן פתרון הוליסטי מוכלל 

לצד בחינה מעמיקה של החומר המחקרי העוסק בתחום, ההתנסתי באופן אישי בסדנאות רבות כדי לחוש באופן בלתי אמצעי את השפעת החוויה על המשתתף וכדי לבחון את התכנים הקיימים לצורך בנית סדנה אפקטיבית ואינטגרטיבית. 

מחקרים מוכיחים בצורה חד משמעית, כי מרבית האנשים אינם ממשים את מלוא היכולות האמיתיות הקיימות בהם. על-פי מחקרים אלה, כל אחד ללא יוצא מהכלל, יכול ליצור שינוי ושיפור ברמת השגיו בכל תחומי החיים! מימוש יעדים ושיפור השגים בתחומי החיים השונים הם תוצאה של סידרת פעולות המתבצעות באופן שיטתי, מחושב ו..נחוש.

13.jpg

 

4 מרכיבים מובילים כל שינוי, פריצת דרך ושיפור השגים: 

  1. הכרה במלוא היכולת האישית וניטרול דפוסי חשיבה מגבילים ומחלישים.
  2. הגדרת יעדים נכונה וממוקדת.
  3. תכנון והערכות מוקדמים וניצול טכניקות ליעול הביצוע.
  4. שימור המוטיבציה והאמונה, הנחישות וההתמדה.

 

4 מרכיבים אלה מובילים את הסדנה ואת שיטת "הצלחה כדרך חיים". 

מרכיבים אלה ניבנים נידבך על נידבך בצורה מדורגת כפי שתוכלו לקרוא בהמשך. כל נידבך הוא משמעותי כדי לאפשר את ישום ומימוש החוקים והכללים של הנידבכים הבאים. 

התוכנית מעניקה מודעות והכרה ביכולת האישית ובמסוגלות העצמית. מעצימה את האומץ, הנחישות וההתמדה הנידרשים ליצירת שינויים ופריצות דרך, ומציידת אתכם בסדרת שיטות וכללים   יחודיים למיקוד  והתייעלות. הכרת העקרונות והשיטות הללו יובילו כל  אחד מכם מיידית לפריצת דרך,  שינוי ושיפור  רמת ההישגים בכל תחומי  החיים! 

 

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all